Zapraszamy na dni otwarte po uprzednim zgłoseniu telefonicznym.

Od 05 stycznia prowadzimy rekrutację:

• do klasy pierwszej

Informacje o wolnych miejscach można uzyskać pod tel. 16 670 54 20. Szczegółowych informacji o organizacji szkoły, poszczególnych zajęciach, planowanych przedsięwzięciach, kadrze udziela dyrektor szkoły.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona w Przemyślu

1. Karta Zgłoszenia
    - Nabór uczniów do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Im. I. Newtona w Przemyślu odbywa się w ciągu całego roku szkolnego poprzedzającego pójście dziecka do szkoły,
    - Zapisy przyjmowane są na podstawie "Karty Zgłoszenia" , złożonej osobiście w sekretariacie Szkoły.

Wymagane dokumenty na tym etapie;
    - wypełniona Karta Zgłoszenia ( do pobrania ze strony internetowej Szkoły)
    - opinia wychowawcy przedszkola o dziecku.
  2. II. Przebieg Rekrutacji.
    - Spotkanie Rodzica z Dyrektorem Szkoły w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz organizacją pracy Szkoły.
    - Dzieci spotykają się z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej,pedagogiem szkolnym oraz grupą rówieśników w celu określenia stopnia dojrzałości społecznej, emocjonalnej, a także wiedzy ogólnej i kultury osobistej dziecka.
    - Decyzję o przyjęciu dziecka do Szkoły podejmuje Dyrektor Szkoły na podstawie opinii Komisji Kwalifikacyjnej. O swojej decyzji Dyrektor Szkoły zawiadamia Rodziców drogą mailową lub telefonicznie.
    - Przyjęcie dziecka do Szkoły następuje pod warunkiem zawarcia przez Rodziców umowy o kształcenie dziecka i wpłacenia wpisowego.

POBIERZ PODANIE

• czesne za wszystkie usługi w standardzie 220 zł za miesiąc
  • jednorazowe wpisowe na początku nauki 250 zł w ramach wpisowego każde dziecko otrzymuje:
    • mundurki (bluza + bluzeczka polo biała)